CO JSEM ŘEKL SVÉMU PSOVI O VOLBÁCH …

Dnes jsem měl vážný rozhovor se svým psem. Pořád nechápal, proč tolik lidiček chce do té boudičky, které lidé říkají radnice. Musel jsem mu nakonec říct skutečnost
kterou si ani moc lidiček neuvědomuje, natož můj pes. Tedy o co se zde, mimo jiné hraje.

Při předpokládaném počtu obyvatel Sokolova 24 700, je tabulkový základ platu starosty 72 743,- Kč, to je cca 3,5 milionu za volební období v holém platebním základu. Místostarosta si v tabulkovém základu přijde na 64.000,-Kč měsíčně za volební období cca 3 miliony. Senátor za volební období cca 5.1 milionu.

Dost ho to sebralo, asi si představil kolik kostiček, by za ty penízky měl a aby byl příběh celý a můj psí přítel měl klidné spaní, zcela výchovně jsem mu také řekl, že ty lidičky to nedělají přeci pro penízky, ale protože politická funkce je nejčestnější služba své vlasti, jak kdysi řekl jeden moc chytrý pan, který rád jezdil na koni a lidé mu říkali „TATÍČEK“.

Nevím nevím zda dnes budu spát. Mám obavu, že to mého psa dost sebralo, aby nevyl celou noc. Ani jsem mu neříkal svůj názor, že plat těchto politiků by měl být na úrovni průměrné mzdy v této zemi. Co si myslíte Vy? Jo a řekněte to taky svým čtyřnohým přátelům, nebo to rovnou sdílejte. I ta němá tvář by měla být informována.