JOSEF ZICKLER říká „PIRÁTI nejsou mým šálkem kávy! Pokud jste Ti, kteří jsou pro dodržování pravidel a zákonů všemi bez rozdílu, tak jsme se našli“

JOSEF ZICKLER říká „PIRÁTI nejsou mým šálkem kávy! Pokud jste Ti, kteří jsou pro dodržování pravidel a zákonů všemi, bez rozdílu a neuznáváte manipulaci s pravidly a zákony podle potřeb vyvolených formou takzvané politické zvůle, tak jsme se našli“

Edward VII. (1841 – 1910) řekl:
“Procestoval jsem celou Indii, Ceylon, všechna lázeňská města Evropy, ale nikde na světě mne nechytila u srdce poezie nádherné přírody tak, jako zde v Mariánských Lázních.”
Tato lichotivá slova, která i dnes plně vystihují přírodní scenérii Mariánských Lázní, napsal muž, který při svých pobytech udělal z tohoto lázeňského města politické centrum evropy.
Jsem přesvědčen, že jak Edward VII., tak mnozí další nepočítali s tím, že milované město budou jednou řídit lidé, kteří si říkají PIRÁTI.
Otevřeně říkám, že základy “ Pirátské “ politické rétoriky nejsou „šálek mé kávy.“ Nevím, jak v tomto krásném městě mohu oslovit občany, aby se stali mými voliči a dali mi svůj hlas, při mé kandidatuře do SENÁTU.

Jedině, že by v Mariánských Lázních žili ještě lidé, kteří vyznávají stejné společenské hodnoty a politickou rétoriku jako já i když je v přímém rozporu s politikou již zmiňovaných „PIRÁTŮ“.

Je to v celku jednoduché. Pokud někdo upřednostňuje klasickou rodinu, záleží mu na našem českém jazyku, historii, nechce z naší země udělat multikulturní babylon, chápe jak je i pro něj do budoucna důležitá mezigenerační solidarita a s tím spojená zdravá výchova našich dětí, mohl by se nad mojí volbou alespoň zamyslet. Pokud jste Ti, kteří jsou pro dodržování pravidel a zákonů všemi bez rozdílu a neuznáváte manipulaci s pravidly a zákony podle potřeb vyvolených formou takzvané politické zvůle, tak jsme se našli.

Aby tato slova nebyla opět pouhým mlácením prázdné slámy, jak bývá zvykem, nesmí být práce senátora směřována jen do Senátu, ale na radnice, zastupitelstva a především k občanům.
Možnosti jsou opravdu velké, ale bohužel ne každý jde do této funkce s přesvědčením sloužit zájmům svých voličů. Je bezpečné občanům tvrdit že horní komora Parlamentu není k ničemu. Co kdyby se tam dostali lidé, kteří mají nefalšovaný zájem o to jak se žije v jejich regionu. To by asi byl konec politické zvůle na radnicích a návrat k zdravému selskému rozumu.